Cabrerets in februari: gemiddeld weer en klimaat
Weer in Cabrerets in februari 2025
Het weer in Cabrerets in februari zijn afkomstig van statistische gegevens van de laatste jaren. Je kunt de weerstatistieken voor de gehele maand bekijken, maar ook door te navigeren door de tabbladen weerstatistieken voor het begin, het midden en het einde van de maand bekijken.
Gemiddeld weer gedurende februari
heel slecht weer 21.3cm
Het weer om 6.00 uur
38°F
Mist
31% van tijd
24%
14%
12%
Het weer om 12.00 uur
49°F
Onbewolkt/Zonnig
31% van tijd
23%
22%
15%
Het weer om 18.00 uur
43°F
Onbewolkt/Zonnig
33% van tijd
20%
20%
13%
Het weer om 3.00 uur
38°F
28%
24%
14%
14%
Gemiddelde dagelijkse ontwikkeling van temperatuur en neerslag in Cabrerets in februari
Deze grafieken geven de ontwikkeling weer van de gemiddelde minimum-/maximumtemperatuur en de gemiddelde neerslag per dag in Cabrerets in februari.
Het klimaat van Cabrerets in februari is heel slecht
Het weer in Cabrerets in februari isrelatief droog (met 3in neerslag gedurende 5 dagen). Er is duidelijk een verbetering ten opzichte van de vorige maand omdat in januari er gemiddeld 4.2in regenval gedurende 6 dagen was.
Het klimaat is nogal koel hier februari, maar het is te doen met dikke kleren. De thermometer toonde een gemiddeld maximum van 50°F. 's Morgens daalt de temperatuur tot 38°F. Zodoende is de gemiddelde temperatuur in februari in Cabrerets 45°F. Deze temperaturen zijn ver verwijderd van die records waargenomen in Cabrerets in de maand februari met een maximumrecord van 70°F in 2019 en een minimumrecord van 9°F in 2012. U kunt verwachten ongeveer 9 dagen te hebben met temperaturen onder 32°F, oftewel 31% van de maand.
Gemiddeld duren in Cabrerets de dagen in februari 10:29. De zon komt op om 07:53 en gaat onder om 18:22.
Met een zeer slecht klimaat, is deze maand niet aanbevolen om daarheen te gaan.
Seizoensgemiddelde klimaat en temperatuur van Cabrerets in februari
Bekijk hieronder de seizoensnormen Deze statistieken zijn samengesteld uit de weerberichten van voorgaande jaren van februari.
Februari | |||||
Buitentemperatuur | |||||
Gemiddelde temperatuur | 45°F | ||||
Hoogste temperatuur | 50°F | ||||
Laagste temperatuur | 38°F | ||||
Hoogste recordtemperatuur | 70°F (2019) | ||||
Laagste recordtemperatuur | 9°F (2012) | ||||
Aantal dagen +65°F | 0 dag(en) (0%) | ||||
Aantal dagen op -32°F | 9 dag(en) (31%) | ||||
Wind | |||||
Windsnelheid | 15km/h | ||||
Temperatuur van de wind | 34°F | ||||
Neerslag | |||||
Regenval | 3in | ||||
Aantal dagen met regenval | 5 dag(en) (17%) | ||||
Registreer dagelijkse regenval | 1.2in (2016) | ||||
Sneeuwval | 21.3cm | ||||
Andere klimaatgegevens | |||||
Vochtigheid | 92% | ||||
Zichtbaarheid | 7.95km | ||||
Bewolking | 49% | ||||
UV-index | 3 | ||||
Dagelijkse zonneschijnuren | 9 | ||||
zonsopkomst en zonsondergang | |||||
Tijd van zonsopgang | 07:53 | ||||
Tijd van zonsondergang | 18:22 | ||||
Lengte van de dag | 10:29 | ||||
Onze mening over het weer in februari | |||||
Onze mening op waar-en-wanneer.nl | heel slecht |
Hoe was het weer februari afgelopen?
Hier volgt het weer opgenomen weer per dag in Cabrerets in februari 2024:
45°F naar 58°F
47°F naar 58°F
41°F naar 58°F
41°F naar 58°F
41°F naar 59°F
43°F naar 54°F
40°F naar 54°F
47°F naar 61°F
50°F naar 58°F
45°F naar 49°F
45°F naar 49°F
40°F naar 50°F
38°F naar 52°F
41°F naar 63°F
49°F naar 59°F
50°F naar 52°F
41°F naar 56°F
41°F naar 56°F
47°F naar 58°F
41°F naar 56°F
43°F naar 54°F
49°F naar 59°F
40°F naar 43°F
36°F naar 49°F
41°F naar 47°F
43°F naar 49°F
43°F naar 49°F
38°F naar 50°F
38°F naar 45°F
Kaart: andere steden in het departement Lot in februari
Steden in de buurt van Cabrerets:
Saint-Cirq-Lapopie in februari | heel slecht weer |
Cénevières in februari | heel slecht weer |
Cajarc in februari | heel slecht weer |
Causses du Quercy in februari | heel slecht weer |
Labastide-Murat in februari | heel slecht weer |
Cahors in februari | heel slecht weer |
Pradines in februari | heel slecht weer |
Gramat in februari | heel slecht weer |
Figeac in februari | heel slecht weer |
Rocamadour in februari | heel slecht weer |
Gourdon in februari | heel slecht weer |
Padirac in februari | heel slecht weer |
Klik op steden op de kaart voor informatie over het weer in februari.
Weergegevens voor Cabrerets in februari:
Weergegevens voor Cabrerets in februari zijn afgeleid van een gemiddelde van de weersvoorspelling sinds 2009 in Cabrerets. Er is een foutenmarge en deze prognoses moeten alleen als algemene informatie worden beschouwd. Het weer in Cabrerets kan van jaar tot jaar enigszins variëren, maar deze gegevens zouden verrassingen moeten beperken. U kunt dus uw koffers pakken of te gaan voor de beste reistijd in het jaar om naar Cabrerets te gaan.