Cabrerets in november: gemiddeld weer en klimaat
Weer in Cabrerets in november 2024
Het weer in Cabrerets in november zijn afkomstig van statistische gegevens van de laatste jaren. Je kunt de weerstatistieken van de hele maand bekijken, maar ook door te klikken op de tabbladen weerstatistieken voor het begin, het midden en het einde van de maand bekijken.
Gemiddeld weer gedurende november
aanvaardbaar weer 17.8cm
Het weer om 6.00 uur
45°F
Mist
33% van tijd
19%
16%
15%
Het weer om 12.00 uur
56°F
Onbewolkt/Zonnig
30% van tijd
25%
22%
16%
Het weer om 18.00 uur
49°F
Onbewolkt/Zonnig
31% van tijd
23%
17%
15%
Het weer om 3.00 uur
45°F
33%
18%
17%
16%
Gemiddelde dagelijkse ontwikkeling van temperatuur en neerslag in Cabrerets in november
Deze grafieken geven de ontwikkeling weer van de gemiddelde minimum-/maximumtemperatuur en de gemiddelde neerslag per dag in Cabrerets in november.
Het klimaat van Cabrerets in november is draaglijk
In november in Cabrerets is het klimaatnat (met 3.7in regenval gedurende 6 dagen). Het weer wordt niet beter vergeleken met de vorige maand want in oktober is er gemiddeld 3.5in regenval gedurende 4 dagen.
Het klimaat is relatief koud op deze locatie deze maand, maar het is te verdragen met dikke kleren. De normale hoogste temperatuur van het seizoen is 56°F. Het minimum is 45°F. Zodoende is de gemiddelde temperatuur in deze maand november in Cabrerets 50°F. Merk op dat seizoensgemiddelden met die waargenomen in Cabrerets in de maand november met een maximumrecord van 74°F in 2015 en een minimumrecord van 27°F in 2013. U kunt verwachten ongeveer 3 dagen te hebben met temperaturen tot onder 32°F, oftewel 10% van de maand.
In november in Cabrerets duren de dagen gemiddeld 09:36. De zon komt op om 07:50 en zonsondergang is om 17:26.
Met correct weer is november oké (maar niet het best) om in dat gebied in De Lot te gaan.
Cabrerets: nog een maand?
Als u de datums van uw reis naar Cabrerets vooruit kunt pushen, heeft de maand december een beter weer voorspelling dan november. meer informatie
Seizoensgemiddelde klimaat en temperatuur van Cabrerets in november
Bekijk hieronder de seizoensnormen Deze statistieken zijn gecompileerd uit de weerberichten van voorgaande jaren van november.
November | |||||
Buitentemperatuur | |||||
Gemiddelde temperatuur | 50°F | ||||
Hoogste temperatuur | 56°F | ||||
Laagste temperatuur | 45°F | ||||
Hoogste recordtemperatuur | 74°F (2015) | ||||
Laagste recordtemperatuur | 27°F (2013) | ||||
Aantal dagen +65°F | 4 dag(en) (13%) | ||||
Aantal dagen op -32°F | 3 dag(en) (10%) | ||||
Wind | |||||
Windsnelheid | 14km/h | ||||
Temperatuur van de wind | 43°F | ||||
Neerslag | |||||
Regenval | 3.7in | ||||
Aantal dagen met regenval | 6 dag(en) (21%) | ||||
Registreer dagelijkse regenval | 1.4in (2015) | ||||
Sneeuwval | 17.8cm | ||||
Andere klimaatgegevens | |||||
Vochtigheid | 93% | ||||
Zichtbaarheid | 7.87km | ||||
Bewolking | 51% | ||||
UV-index | 3 | ||||
Dagelijkse zonneschijnuren | 7 | ||||
zonsopkomst en zonsondergang | |||||
Tijd van zonsopgang | 07:50 | ||||
Tijd van zonsondergang | 17:26 | ||||
Lengte van de dag | 09:36 | ||||
Onze mening over het weer in november | |||||
Onze mening op waar-en-wanneer.nl | draaglijk |
Hoe was het weer november afgelopen?
Hier volgt het weer opgenomen weer per dag in Cabrerets in november 2023:
49°F naar 56°F
50°F naar 54°F
43°F naar 52°F
47°F naar 50°F
50°F naar 54°F
49°F naar 54°F
45°F naar 50°F
43°F naar 56°F
49°F naar 56°F
45°F naar 52°F
43°F naar 54°F
56°F naar 59°F
50°F naar 58°F
56°F naar 59°F
49°F naar 58°F
49°F naar 58°F
47°F naar 54°F
49°F naar 58°F
47°F naar 56°F
49°F naar 56°F
49°F naar 52°F
47°F naar 50°F
36°F naar 52°F
45°F naar 50°F
34°F naar 45°F
31°F naar 47°F
38°F naar 49°F
47°F naar 49°F
32°F naar 47°F
49°F naar 52°F
Kaart: andere steden in het departement Lot in november
Steden in de buurt van Cabrerets:
Saint-Cirq-Lapopie in november | aanvaardbaar weer |
Cénevières in november | aanvaardbaar weer |
Cajarc in november | aanvaardbaar weer |
Causses du Quercy in november | aanvaardbaar weer |
Labastide-Murat in november | aanvaardbaar weer |
Cahors in november | aanvaardbaar weer |
Pradines in november | aanvaardbaar weer |
Gramat in november | aanvaardbaar weer |
Figeac in november | heel slecht weer |
Rocamadour in november | aanvaardbaar weer |
Gourdon in november | aanvaardbaar weer |
Padirac in november | aanvaardbaar weer |
Klik op steden op de kaart voor informatie over het weer in november.
Weergegevens voor Cabrerets in november:
Weergegevens voor Cabrerets in november zijn afgeleid van een gemiddelde van de weersvoorspelling sinds 2009 in Cabrerets. Er is een foutenmarge en deze prognoses moeten alleen als algemene informatie worden beschouwd. Het weer in Cabrerets kan van jaar tot jaar enigszins variëren, maar deze gegevens zouden verrassingen moeten beperken. U kunt dus uw koffers pakken of te gaan voor de beste reistijd in het jaar om naar Cabrerets te gaan.