Cabrerets in oktober: gemiddeld weer en klimaat
Weer in Cabrerets in oktober 2024
Het weer in Cabrerets in oktober zijn afkomstig van statistische gegevens van de afgelopen jaren. Je kunt de weerstatistieken van de hele maand bekijken, maar ook door te klikken op de tabbladen weerstatistieken voor het begin, het midden en het einde van de maand bekijken.
Gemiddeld weer gedurende oktober
goed weer
Het weer om 6.00 uur
50°F
Mist
34% van tijd
30%
14%
9%
Het weer om 12.00 uur
67°F
Onbewolkt/Zonnig
48% van tijd
22%
12%
11%
Het weer om 18.00 uur
58°F
Onbewolkt/Zonnig
52% van tijd
19%
14%
7%
Het weer om 3.00 uur
52°F
32%
28%
16%
13%
Gemiddelde dagelijkse ontwikkeling van temperatuur en neerslag in Cabrerets in oktober
Deze grafieken geven de ontwikkeling weer van de gemiddelde minimum-/maximumtemperatuur en de gemiddelde neerslag per dag in Cabrerets in oktober.
Het klimaat van Cabrerets in oktober is goed
Het weer in Cabrerets in oktober isrelatief droog (met 3.5in neerslag gedurende 4 dagen). Het weer wordt niet beter vergeleken met de vorige maand want in september is er gemiddeld 2.4in neerslag gedurende 4 dagen.
Het klimaat goed in die plaats deze maand. De normale hoogste temperatuur van het seizoen is 68°F. Het seizoensminimum is 50°F. Zodoende is de gemiddelde temperatuur in oktober in Cabrerets 59°F. Merk op dat deze seizoensgemiddelden contrasteren met die waargenomen in Cabrerets in oktober met een maximumrecord van 86°F in 2011 en een minimumrecord van 29°F in 2012. U kunt verwachten ongeveer 20 dagen te hebben met temperaturen hoger dan 65°F, oftewel 65% van de maand.
Gemiddeld duren in Cabrerets de dagen in oktober 11:00. De zon komt op om 07:09 en zonsondergang is om 18:09.
Met goede weersomstandigheden is oktober een goede maand om in deze stad in De Lot te gaan.
Seizoensgemiddelde klimaat en temperatuur van Cabrerets in oktober
Bekijk hieronder de seizoensnormen Deze gegevens zijn samengesteld uit de weerberichten van de afgelopen jaren van oktober.
Oktober | |||||
Buitentemperatuur | |||||
Gemiddelde temperatuur | 59°F | ||||
Hoogste temperatuur | 68°F | ||||
Laagste temperatuur | 50°F | ||||
Hoogste recordtemperatuur | 86°F (2011) | ||||
Laagste recordtemperatuur | 29°F (2012) | ||||
Aantal dagen +86°F | 0 dag(en) (0%) | ||||
Aantal dagen +65°F | 20 dag(en) (65%) | ||||
Aantal dagen op -32°F | 1 dag(en) (3%) | ||||
Wind | |||||
Windsnelheid | 13km/h | ||||
Temperatuur van de wind | 49°F | ||||
Neerslag | |||||
Regenval | 3.5in | ||||
Aantal dagen met regenval | 4 dag(en) (14%) | ||||
Registreer dagelijkse regenval | 1.9in (2020) | ||||
Sneeuwval | 0cm | ||||
Andere klimaatgegevens | |||||
Vochtigheid | 91% | ||||
Zichtbaarheid | 8.48km | ||||
Bewolking | 37% | ||||
UV-index | 5 | ||||
Dagelijkse zonneschijnuren | 10 | ||||
zonsopkomst en zonsondergang | |||||
Tijd van zonsopgang | 07:09 | ||||
Tijd van zonsondergang | 18:09 | ||||
Lengte van de dag | 11:00 | ||||
Onze mening over het weer in oktober | |||||
Onze mening op waar-en-wanneer.nl | goed |
Hoe was het weer oktober afgelopen?
Hier volgt het weer opgenomen weer per dag in Cabrerets in oktober 2023:
59°F naar 88°F
61°F naar 88°F
58°F naar 74°F
49°F naar 74°F
47°F naar 77°F
47°F naar 79°F
49°F naar 83°F
52°F naar 88°F
56°F naar 90°F
56°F naar 86°F
56°F naar 83°F
56°F naar 85°F
58°F naar 85°F
59°F naar 65°F
45°F naar 67°F
49°F naar 61°F
54°F naar 72°F
61°F naar 67°F
58°F naar 68°F
52°F naar 59°F
49°F naar 58°F
45°F naar 63°F
61°F naar 67°F
52°F naar 61°F
56°F naar 59°F
56°F naar 59°F
50°F naar 56°F
47°F naar 65°F
54°F naar 63°F
54°F naar 56°F
50°F naar 59°F
Kaart: andere steden in het departement Lot in oktober
Steden in de buurt van Cabrerets:
Saint-Cirq-Lapopie in oktober | goed weer |
Cénevières in oktober | goed weer |
Cajarc in oktober | goed weer |
Causses du Quercy in oktober | goed weer |
Labastide-Murat in oktober | goed weer |
Cahors in oktober | goed weer |
Pradines in oktober | goed weer |
Gramat in oktober | goed weer |
Figeac in oktober | aanvaardbaar weer |
Rocamadour in oktober | goed weer |
Gourdon in oktober | goed weer |
Padirac in oktober | goed weer |
Klik op steden op de kaart voor informatie over het weer in oktober.
Weergegevens voor Cabrerets in oktober:
Weergegevens voor Cabrerets in oktober zijn afgeleid van een gemiddelde van de weersvoorspelling sinds 2009 in Cabrerets. Er is een foutenmarge en deze prognoses moeten alleen als algemene informatie worden beschouwd. Het weer in Cabrerets kan van jaar tot jaar enigszins variëren, maar deze gegevens zouden verrassingen moeten beperken. U kunt dus uw koffers pakken of te gaan voor de beste reistijd in het jaar om naar Cabrerets te gaan.